Menu
Your Cart

Hangi Elektronik Sigarayı Almalıyım ?

Yeni başlayan biri olarak, elektronik sigara dünyasını biraz kafa karıştırıcı bulabilirsin - ve sorun değil! Ancak, böyle olmak zorunda değil. Bu nedenle elektroniksigarafiyatlari.com, tüm sorularınızın yanıtlarıyla size yardımcı olmak için burada. Karmaşanın elektronik sigara veya geçişinizin önüne geçmesine izin vermeyin.

Hangi cihazın sizin için doğru olduğunu belirlemenize yardımcı olacak birkaç faktör vardır ve aşağıda bunların tamamında size rehberlik edeceğiz. Tercihiniz, elektronik sigara alışkanlıklarınızdan, ne kadar harcamak istediğinizden veya tercih ettiğiniz nikotin gücünden etkilenebilir, bu nedenle, deneyimin sizin için çalışmasını sağlamak için ne satın aldığınızı bilmek yararlıdır.

Hangi elektronik sigaranın sizin için en iyisi olduğuna karar vermek

Cihazlarda okuma yaparken, biraz önceden planlama yapmadan, bir cihazın tüm kutularınızı işaretleyip işaretlemediğini bilmek zor olabilir - özellikle de elektronik sigara konusunda yeniyseniz. Bu nedenle, çevrimiçi veya yerel mağazanıza gitmeden önce kendinize şu soruları sorun:

1. Bütçeniz nedir?

Sigara içmeye daha ucuz bir alternatif olduğu için elektronik sigaraya başlıyorsanız – ve yapmıyorsanız bile – kendinize bir zihinsel bütçe belirleyin. Sonuçta, elektronik sigaranın arka cebinizde boşluk bırakmasını istemezsiniz.

-elektroniksigarafiyatlari.com'te Puff Bar Max 2000 Çekim Tek Kullanımlık Elektronik Sigara Kit 210,00TL gibi düşük bir fiyata bir tek kullanımlık elektronik sigara satın alabilirsiniz.

2. Neden Elektronik Sigara İçmek İstiyorsun ?

İnsanların en popüler olanlarından bazılarıyla elektronik sigara içmesinin birkaç nedeni vardır:

• Sigara içmeye alternatif aramak

• Daha az insanı rahatsız ettiği için

• Tasarruf için

• Sigara içmekten daha az zararlı olduğu için

• Tütünün ötesinde bir dizi tat sunar

• Eğlenmek için

Bunun cevabı, sizin için uygun olabilecek nikotin seviyesinin bir göstergesi olabilir. İki nikotin gücü sağlıyoruz: %0.8 (9mg/ml olarak da gösterilir) ve %1.6 (18mg/ml olarak da gösterilir). Doğru seviyeyi seçmek önemlidir, bu yüzden seviyenizin ne olması gerektiğinden emin değilseniz , kararınızı vermeden önce uzmanlarımızdan birine danışın .

3. Hangi boyutta elektronik sigara istiyorsunuz?

Boyut önemlidir. Elektronik sigaranızın gizli olmasını istiyorsanız, hoş ve kompakt bir cihaz isteyeceksiniz. Ancak cihazınızın teşhirde olması sizi rahatsız etmiyorsa, sizin için daha büyük bir cihaz olabilir.

Her iki durumda da, alışveriş yaparken cihazın boyutlarına dikkat ettiğinizden emin olun.


Yeni başlayanlar için elektronik sigara

Vapinge yeni başlayan biriyseniz Puff Bar Max 2000 Çekim Tek Kullanımlık Elektronik Sigara Kit sizin için uygun olabilir. Kurulumu basit, kullanımı sezgisel ve taşıması kolay.


Hangi nikotin seviyesinin sizin için en iyi olduğunu anlamak

Hangi nikotin gücünün sizin için en uygun olduğunu anlamak, sizin için işe yarayan bir şey seçmenin önemli bir parçasıdır.

• %0,8 - 9mg/ml

• %1,6 - 18mg/ml

Doğru güçte nikotin elektronik sigara likitini aldığınızdan emin olmak için, satın alma işleminizi gerçekleştirmeden önce daima uzman tavsiyesi almanızı öneririz.

Hangi cihazlarımızın sizin için olduğuna karar vermek için hala biraz desteğe ihtiyacınız varsa, uzmanlarımızla WhatsApp  ile iletişime geçin.